Stropy Spiroll

Dodávku stropních panelů SPIROLL jsme realizovali na stavbách rodinných domů, přístavbách, komerčních budovách, developerských projektech, průmyslových objektech a halách. Zákazníci si betonové panely pochvalují jako efektivní, rychlé a cenově dostupné řešení s možností úprav na míru.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní technické řešení stavby. Stropní systém SPIROLL může zákazník doplnit o dodávku betonového schodiště (každé schodiště je navrženo tvarově a rozměrově dle potřeb konkrétní stavby), dále také o dodávku betonového balkónu, stříšky, markýzy a to včetně řešení tepelného mostu pomocí nosníků NIL, které jsou vyráběny přímo dodavatelem TEMA Klášterec nad Ohří.

V roce 2021 se na nás obrátil klient s požadavkem na vyhotovení stropů rodinného domu v Litoměřicích. Nejprve jsme na základě dodané projektové dokumentace vytvořili cenovou nabídku. Poté následovala obhlídka a zaměření stavby technikem TEMA. Jelikož stavba probíhala mimo stavební sezónu, stropní panely byly připraveny k montáži během 3-4 týdnů. TEMA Klášterec zajistila jeřáb a dopravu panelů v dohodnutém termínu. Kompletní montáž pod dohledem šéfmontéra trvala 4 hodiny. Následovala kontrola a předání stavby majiteli.

Betonové stropy SPIROLL jsou perfektní volbou pro jakýkoliv půdorys. To můžete vidět na stavbě rodinného domu v Litoměřicích, kde proběhla montáž nejen stropních panelů SPIROLL, ale také betonového schodiště a balkónu. „Ať už vaše stavba vyžaduje šikmý nebo podélný řez, otvor pro komín nebo prostupy pro technologie, najdeme pro vás řešení na míru,“ dodává technik naší firmy.